Firma

Firma ToM-PaR jest wysoko cenionym producentem akcesoriów samochodowych. Produkuje różnego rodzaju: skrobaczki, szczotko-skrobaczki, szczotki do mycia, ściągaczki, lejki do paliwa, szczotki do rowerów i wiele innych.

Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988 roku, do dziś prężnie się rozwija. Główna siedziba znajduje się w Mościskach w województwie mazowieckim. Obejmuje ona centrum biurowe i logistyczne, składy oraz place przeładunkowe. Firma dysponuje też drugim oddziałem znajdującym się w Stawiskach w województwie podlaskim. To rozbudowane centrum produkcyjne położone przy węźle komunikacyjnym na Wschód, na trasie Łomża – Augustów. Stanowi on dodatkowy atut dla odbiorców z Rosji, Litwy i Białorusi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, śledząc, a nierzadko także kreując nowe trendy na rynku akcesoriów do samochodu, firma stale poszerza swój asortyment i inwestuje w nowoczesne technologie.

W 2005 roku wzbogaciła swoje zaplecze o nowoczesny park maszynowy do produkcji i obróbki włosia. W sezonie 2011 wprowadziła na rynek serię Premium nowych produktów: skrobaczek i szczotko-skrobaczek z linii NICE TOUCH, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród wymagających Klientów. W 2012 roku w halach produkcyjnych pojawiły się kolejne nowoczesne maszyny, a wraz z nimi – nowe produkty w katalogu. Na początku 2013 roku seria Nice Touch została poszerzona o produkty z nowej kolekcji letniej – szczotkę do mycia samochodów dostępnej w sprzedaży aż w 8 wariantach.

W kolejnych latach firma rozszerzyła swój asortyment o kolejne serie ściągaczek i szczotko- ściągaczek. Do oferty wprowadzono również różne rodzaje gąbek specjalistycznych do mycia samochodów, które cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów.

2017 rok to wdrożenie kolejnych, nowoczesnych technologii do produkcji między innymi trzykomponentowej ściągaczki TOP DRY II, której seryjna produkcja rozpoczęła się z początkiem 2018 roku.

Serdecznie zapraszam do współpracy z firmą ToM-PaR,
Jerzy Rutkowski