CSR

07.02.2018 Podziękowanie za współpracę

Podczas targów RemaDays Warsaw 2018 otrzymaliśmy podziękowanie za współpracę. Zbiegło się to z naszym jubileuszem. To już 30 lat!


CSR

23.06.2017 Podziękowanie od Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Stawiskach

Po raz kolejny w 2017r. nasza firma Firma otrzymała podziękowanie za wsparcie, przyjacielską życzliwość i wielkie serce od Szkoły Podstawowej w Stawiskach. Staramy się nie spoczywać na laurach i w sposób ciągły uczestniczyć w życiu naszej społeczności. Serdecznie dziękujemy!


CSR

23.06.2017 Podziękowanie od Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Stawiskach

Firma ToM-PaR stała się przyjacielem zespołu szkół w miejscowości Stawiski. Od wielu lat mocno angażujemy się w jej życie, bo wierzymy, że firma ma rzeczywisty wpływ na środowisko, w którym funkcjonuje. W 2017r. otrzymaliśmy podziękowanie za wsparcie, przyjacielską życzliwość i wielkie serce. Jeszce raz bardzo dziękujemy!


CSR

24.03.2015 Podziękowanie od Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Stawiskach

Firma ToM-PaR stała się przyjacielem zespołu szkół w miejscowości Stawiski. Od wielu lat mocno angażujemy się w jej życie, w 2015r. otrzymaliśmy podziękowanie za wsparcie, przyjacielską życzliwość i wielkie serce. Bardzo dziękujemy!


CSR

07.01.2013 Wspieramy najmłodszych mistrzów

Poważnie podchodzimy do zasad odpowiedzialnego biznesu - bo wierzymy, że firma ma rzeczywisty wpływ na środowisko, w którym funkcjonuje. Staramy się zatem współdziałać z lokalną społecznością gminy Stawiski, gdzie mieści się nasz drugi zakład, i w miarę możliwości ją wspierać. Pod koniec 2012 roku przekazaliśmy profesjonalne stroje sportowe dla młodzieży z Gimnazjum w Stawiskach. W ten sposób udało nam się dołożyć swoją cegiełkę do edukacji i motywacji ambitnych młodych sportowców. Bardzo miło nam przyjąć podziękowania, jakie dla ToM-PaRu wystosowała z tej okazji Pani Dyrektor Gimnazjum im. Adama Mickiewicza Katarzyna Halina Nowak:

"Serdecznie dziękujemy firmie ToM-PaR za ufundowanie strojów sportowych dla naszej drużyny lekkoatletycznej. To bardzo miły gest, a i niezwykle przydatny podarunek. Stroje posłużą naszym uczniom na zawodach sportowych różnych szczebli, a pozwolę sobie się pochwalić, że mamy w drużynie kilku naprawdę utalentowanych sportowców, którzy zdobywają wysokie lokaty w biegach, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem i innych dyscyplinach lekkoatletycznych. Przekazane uniformy dodatkowo zachęcą ich do wysiłku oraz pomogą budować ducha drużyny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i wierzymy, że zaangażowanie firmy ToM-PaR w sprawy szkoły i gminy to świetny prognostyk na dłuższą współpracę."

  • Stroje sportowe
  • Stroje sportowe
  • Stroje sportowe
  • Stroje sportowe
  • Stroje sportowe
  • Stroje sportowe

21.06.2012 Nagroda Przyjaciela Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Stawiskach

Od kilku lat ToM-PaR współtworzy niewielką społeczność gminy Stawiska. Dokładamy starań, by rozwój firmy korzystnie wpływał na codzienność naszych sąsiadów. 21 czerwca 2011 roku zostaliśmy nagrodzeni statuetką Przyjaciela Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Stawiskach. Jest nam niezmiernie miło otrzymywać podobne dowody na to, że nasze działania spotykają się z tak ciepłym przyjęciem. Jednocześnie zaś zapewniamy, że podobne wyrazy uznania zachęcają nas, by nadal pomagać najmłodszym (i nie tylko) mieszkańcom naszej gminy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

CSR